Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
 • szkoła1

  szkoła1

  sobota, 23, sierpień 2014 22:35
 • szkoła2

  szkoła2

  sobota, 23, sierpień 2014 22:36
 • szkoła3

  szkoła3

  sobota, 23, sierpień 2014 22:37
 • szkoła4

  szkoła4

  sobota, 23, sierpień 2014 22:37
 • szkoła5

  szkoła5

  sobota, 23, sierpień 2014 22:38
 • szkoła6

  szkoła6

  niedziela, 24, sierpień 2014 11:54
 • szkoła7

  szkoła7

  sobota, 27, wrzesień 2014 22:41

Pierwszy Dzień Wiosny 2013 r.

Muzyki moc w Pierwszy Dzień Wiosny

 

Pierwszego dnia wiosny spotkaliśmy się na sali gimnastycznej,
by wspólnie uczcić Dzień Dobrej Koleżanki i Dobrego Kolegi
.

W muzyczny nastrój wprowadziły nas tańcem cygańskim dziewczynki z 6 b, potem połączyła nas muzyki moc.

Klasa 1 b przedstawiła nam gwiazdę popu – Taylor Swift. Zaraz po nich na scenie zagościł Grubson, a chłopcy z 1 c zachwycili nowoczesnym tańcem c-walk. Z przesłaniem nawiązującym do przyjaźni wystąpiła 2 a, która odśpiewała 100 lat swojej wychowawczyni Pani Beacie Sanockiej. Do 2 a z ochotą dołączyli inni uczniowie. Po życzeniach 1 c wystąpiła w piosence „Wehikuł czasu” zespołu Dżem. Popis twórczości własnej zaprezentowali nam uczniowie 2 b w Hip-Hopowej piosence własnego autorstwa. Ciekawy głos Niny i wtórujących jej kolegów przyciągnął naszą uwagę piosenką Zmaza „Sam na sam”. Dużymi brawami nagradzaliśmy 3 a za utwór „It’s my life”. Wychowankowie Pani Aliny Trockiej ze składanką reggae wnieśli na scenę ciepłe klimaty i wpadliśmy w wiosenny nastrój. Popularny obecnie Harlem Shake niespodziewanie pokazała 3 c, która prezentowała Jazz. W rytmie Rock and Roll’a zatańczyła 3 d. Szkolny zespół muzyczny pomalował nasz świat na żółto i na niebiesko. Wiosna zapachniała, gdy na scenę weszli nauczyciele z piosenką Skaldów „Wiosna”. Zabawa zakończyła się Harlem Shakem uczniów. Wszyscy chętnie ruszyli do tańca.

Świetnie bawiliśmy się dzięki Pani Mireli Brodzie oraz grupie projektowej, w której znajdowały się: Karolina Swora, Karolina Sabo, Oliwia Łaba, Aleksandra Obarzanek, Agata Grzechowiak oraz Natalia Grobys.

Realizowane projekty