Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
  • szkoła1

    szkoła1

    sobota, 23, sierpień 2014 22:35
  • szkoła2

    szkoła2

    sobota, 23, sierpień 2014 22:36
  • szkoła3

    szkoła3

    sobota, 23, sierpień 2014 22:37
  • szkoła4

    szkoła4

    sobota, 23, sierpień 2014 22:37
  • szkoła5

    szkoła5

    sobota, 23, sierpień 2014 22:38
  • szkoła6

    szkoła6

    niedziela, 24, sierpień 2014 11:54
  • szkoła7

    szkoła7

    sobota, 27, wrzesień 2014 22:41

Rok dydaktyczny 2016/2017 w statystykach

 

 

Rok dydaktyczny 2016/2017 w statystykach

Zazwyczaj  we wrześniu podejmujemy pewne postanowienia dotyczące nauki, chwała wszystkim tym, którzy wytrwali do końca i z dumą udali się na wakacje.

Na plan pierwszy wysuwa się jak zwykle egzamin, który niewątpliwie może stanowić nasz znak firmowy, bo od szesnastu lat (tyle istnieją gimnazja) ani razu nie musieliśmy się wstydzić, a stanowiliśmy raczej punkt odniesienia dla wielu szkół. Pozostałe, mniejsze i większe sukcesy  postaramy się przedstawić poniżej.

 

Łukasz Niziński – Laureat konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

Jakub Komorowski-Marcjan – finalista konkursu przedmiotowego z języka angielskiego

Marcin Grotowski – finalista konkursu przedmiotowego z matematyki

Barbara Konarska – finalistka konkursu wiedzy o sztuce - muzyka

Julia Żurawiecka – finalistka konkursu wiedzy biblijnej Biblista Junior

Martyna Lochert – finalistka konkursu ,,Czytanie warte zachodu”

Laura Białaszczyk – laureatka konkursu recytatorskiego

Żłobiński Witold - laureat konkursu recytatorskiego

 

Cyprian Spodymek – uczestnik finału konkursu przedmiotowego z języka polskiego

Oliwier Bielski – wyróżnienie w konkursie j. niemieckiego ( New England)

Szymon Górka - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Ryan Slabert - wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Filip Nobert, Zuzanna Szczepańska, Błażej Nowakowski- wyróżnienie w międzynarodowym konkursie matematycznym Kangur

Maja Brzozowska, Natalia Safin, Zuzanna Dzielińska – I miejsce Gminny Konkurs Czytelniczy ,,Spotkanie z panem Andersenem”

Rogulska Patrycja, Kluj Piotr, Jaślanek Julia - II miejsce Gminny Konkurs Czytelniczy ,,Spotkanie z panem Andersenem”

Jabłońska Nikola, Nowicka Natalia, Zalewska Natalia – II miejsce - Konkurs wiedzy o VI pielgrzymce JP II do ziemi gorzowskiej

Julia Ignatowicz –  Konkurs Piosenki Anglojęzycznej – II miejsce

 

Powiatowa Spartakiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt – I miejsce

Lubuska Olimpiada Młodzieży w piłce ręcznej dziewcząt – III miejsce w półfinale wojewódzkim

Powiatowa Spartakiada Młodzieży w piłce koszykowej dziewcząt – III miejsce

Powiatowa Spartakiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców – II miejsce

Lubuska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców – V miejsce w półfinale wojewódzkim

 

Realizowane projekty