Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
  • szkoła1

    szkoła1

    sobota, 23, sierpień 2014 22:35
  • szkoła2

    szkoła2

    sobota, 23, sierpień 2014 22:36
  • szkoła4

    szkoła4

    sobota, 23, sierpień 2014 22:37
  • szkoła5

    szkoła5

    sobota, 23, sierpień 2014 22:38
  • szkoła6

    szkoła6

    niedziela, 24, sierpień 2014 11:54
  • szkoła7

    szkoła7

    sobota, 27, wrzesień 2014 22:41

Nasi laureaci i finaliści

Sukcesy indywidualne oraz zespołowe uczniów naszej szkoły

 

Weronika Żołędź - laureatka konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM- 2016)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Weronika Żołędź - laureatka konkursu z fizyki ,,Niuton nie Pyton” (GIM- 2016)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Weronika Żołędź - laureatka konkursu przedmiotowego jęz. polskiego (GIM- 2016)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Konrad Korzeniewski - finalista konkursu przedmiotowego z jęz. polskiego (GIM- 2016)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Konrad Korzeniewski - finalista konkursu przedmiotowego z historii (GIM- 2016)
opiekun mgr Mirela Broda
Konrad Korzeniewski - laureat konkurs językowego ,,New England” (GIM- 2016)
opiekun mgr Michał Giecewicz
Konrad Korzeniewski - finalista konkursu informatycznego ,, Programować każdy może'' (GIM- 2016)
opiekun mgr Anna Czujko, Wioletta Drzewiecka
Martyna Skrzypek - finalista konkursu przedmiotowego z jęz. polskiego (GIM- 2016)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Cyprian Spodymek - finalista konkursu przedmiotowego z historii (GIM- 2016)
opiekun mgr Mirela Broda
Wanessa Kotwica - laureatka konkursu filmowego ,, Zmagania z X Muzą” (GIM- 2016)
opiekun mgr Alina Trocka
Alicja Barna - laureatka konkursu filmowego ,, Zmagania z X Muzą” (GIM- 2016)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Maciej Kisielewicz - laureatka konkursu filmowego ,, Zmagania z X Muzą” (GIM- 2016)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Maciej Kisielewicz - finalista konkursu informatycznego ,, Programować każdy może'' (GIM- 2016)
opiekun mgr Anna Czujko, Wioletta Drzewiecka
Tymoteusz Matusiak - laureat konkursu w kategorii plastyka (GIM- 2016)
opiekun mgr Maria Ryńska
Barbara Konarska - laureat konkursu w kategorii muzyka (GIM- 2016)
opiekun mgr Maria Ryńska
Kacper Szczotka - reprezentant drużyny piłki ręcznej finalista Mistrzostw Polski (SP- 2016)
opiekun nauczyciele wych. fiz
Dominik Maj - reprezentant drużyny piłki ręcznej finalista Mistrzostw Polski (GIM- 2016)
opiekun nauczyciele wych. fiz
Klasy I –III SP - reprezentant drużyny piłki ręcznej finalista Mistrzostw Polski (SP- 2016)
opiekun Krzysztof Koper
Maja Bechta - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016)
opiekun Olga Żłobińska
Wiktor Szczerbak - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016)
opiekun Anna Kwiecińska
Slabbert Ryan - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016)
opiekun Anna Kwiecińska
Franek Wilcząb - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016)
opiekun Eliana Kuszyńska
Piotr Gzyl - wyróżnienie w Konkursie Matematycznym Kangur (SP- 2016)
opiekun Eliana Kuszyńska
Martyna Szoppe - laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego (GIM- 2015)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Martyna Piasek - finalistka konkursu z języka polskiego (GIM- 2015)
opiekun mgr Anna Malinowska
Martyna Piasek - finalistka konkursu z fizyki (GIM- 2015)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Anna Grzelachowska - laureatka konkursu przedmiotowego z języka polskiego (GIM- 2015)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Justyna Sikorska - finalistka w kategorii- muzyka (GIM- 2015)
opiekun mgr Maria Ryńska
Anita Wieliczuk - finalistka w kategorii- malarstwo (GIM- 2015)
opiekun mgr Maria Ryńska
Tymoteusz Matusiak - finalista w kategorii- malarstwo (GIM- 2015)
opiekun mgr Maria Ryńska
Szkolna drużyna fizyków w składzie: Martyna Piasek, Weronika Żołędź, Oliwia Przybył i Oliwier Burdzy - tytuł laureata w II edycji konkursu fizycznego „Niuton nie Pyton” (GIM- 2015)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Martyna Piasek i Oliwier Burdzy - tytuł laureata indywidualnie w II edycji konkursu fizycznego „Niuton nie Pyton” (GIM- 2015)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Konrad Korzeniewski -laureat konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą" (GIM- 2015)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Marcelina Matusiak -laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą" (GIM- 2015)
opiekun mgr mgr Anna Malinowska
Weronika Gacek -laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą" (GIM- 2015)
opiekun mgr mgr Anna Malinowska
Reprezentacja chłopców w piłce nożnej - finaliści Powiatowej Spartakiadzie Młodzieży (GIM- 2015)
opiekun mgr Krzysztof Koper
Zespół Szkół w Deszcznie - tytułu Lidera Lubuskiej Edukacji Ekologicznej (GIM - 2015)
opiekun mgr Beata Sanocka
Amelia Wilcząb - laureatka w finale ogólnopolskim konkursu wiedzy SP „Zostań Olimpijczykiem” (SP - 2015)
Wanessa Lis - wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP - 2015)
opiekun mgr Celina Nowak
Natalia Nowicka - wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP - 2015)
opiekun mgr Anna Byczkowska
Piotr Gzyl - wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP - 2015)
opiekun mgr Eliana Kuszyńska
Filip Olewicki - wyróżnienie w konkursie matematycznym Kangur (SP - 2015)
opiekun mgr Dorota Wojciechowska
Marcelina Matusiak - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Zmagania z X Muzą" (GIM- 2014)
opiekun mgr Anna Malinowska
Aleksandra Bekierska - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Zmagania z X Muzą" (GIM- 2014)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Karolina Swora - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Zmagania z X Muzą" (GIM- 2014)
opiekun mgr Alina Trocka
Katarzyna Witkowska - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Zmagania z X Muzą" (GIM- 2014)
opiekun mgr Alina Trocka
Dominik Góral - finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM - 2014)
opiekun mgr Joanna Leda-Bylina
Dominik Góral - laureat etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM - 2014)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
 Ewa Krupa - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM - 2014)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Dominik Góral - laureat w kategorii indywidualnej konkursu z fizyki "Niuton nie Pyton" (GIM - 2014)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Ewa Krupa - laureatka w kategorii indywidualnej konkursu z fizyki "Niuton nie Pyton" (GIM - 2014)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Martyna Piasek, Ewa Krupa, Dominik Góral, Oliwier Burdzy  - laureci zespołowi konkursu z fizyki "Niuton nie Pyton" (GIM - 2014)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz 
Anita Wieliczuk - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu z języka polskiego (GIM - 2014)
opiekun mgr Anna Malinowska
Anita Wieliczuk - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu "Czytanie warte zachodu" (GIM - 2014)
opiekun mgr Anna Malinowska
Oliwia Przybył - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu "Czytanie warte zachodu" (GIM - 2014)
opiekun mgr Anna Malinowska
Anita Wieliczuk - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce - plastyka (GIM - 2014)
opiekun mgr Maria Ryńska
Oliwia Przybył - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce - muzyka (GIM - 2014)
opiekun mgr Maria Ryńska
Justyna Sikorska - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce - muzyka (GIM - 2014)
opiekun mgr Maria Ryńska
Oliwier Burdzy - udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" (GIM - 2013)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Joanna Czerwczak - laureatka Konkursu Poetyckiego ( SP- 2013)
opiekun mgr Alina Trocka

Anita Wieliczuk  - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego  (GIM - 2013)
opiekun mgr Anna Malinowska

Tobiasz Przybył - finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka polskiego  (GIM - 2013)
opiekun mgr Alina Trocka

Filip Biskupski - laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2013)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Łukasz Kowalski - laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2013)
opiekun mgr Alina Trocka

Agata Drynko - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2013)
opiekun mgr Alina Trocka

Maciej Pluta - laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2012)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Marta Bednarek - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2012)
opiekun mgr Alina Trocka

Aleksandra Biskupska - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2012)
opiekun mgr Alina Trocka

Sebastian Szymański- laureat konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM - 2012)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Jakub Piasek-  laureat konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM - 2012)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz

Sebastian Szymański- lauret konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM - 2012)
opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska

Oskar Olszewski -  laureat konkursu przedmiotowego z geografii (GIM - 2012)
opiekun mgr Alicja Dyderska

 Jakub Piasek - finalista konkursu przedmiotowego z geografii (GIM - 2012) opiekun mgr Alicja Dyderska

 Jakub Piasek - finalista konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM - 2012)

opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska

Martyna Piasek - finalistaka konkursu przedmiotowego z języka polskiego (SP - 2012)
opiekun mgr Anna Malinowska

Martyna Piasek - finalistka konkursu przedmiotowego  z matematyki (SP - 2012)
opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska

Oliwia Przybył - finalistka konkursu przedmiotowego z historii i społeczeństwa (SP - 2012)
opiekun mgr Mirela Broda

Oliwia Przybył - laureatka II Międzyszkolnego Konkursu Poetyckiego (SP - 2011)
opiekun mgr Anna Malinowska 

Aleksandra Kaźmierczak - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu wiedzy o sztuce (muzyka) (GIM - 2011)
opiekun mgr Maria Ryńska
Sebastian Szymański - finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki (GIM - 2011)
opiekun mgr Elżbieta Borzdyńska
Sebastian Szymański - finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM - 2011)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Sebastian Szymański - finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z historii (GIM - 2011)
opiekun mgr Mirela Broda
Dawid Szymański - finalista etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM - 2011)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Marta Chrobak - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z biologii (GIM - 2011)
opiekun mgr Beata Sanocka
Magdalena Bylewska  - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM - 2010) 
opiekun mgr Anna Malinowska
Monika Laskowska  - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM - 2010) 
opiekun mgr Anna Malinowska
Sebastian Szymański  - finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" (SP - 2010) 
opiekun mgr Ryszard Borowiak
Martyna Bukowska  - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu humanistycznego (GIM - 2010) opiekunki mgr Mirela Broda, mgr Alina Trocka
Martyna Zawadzka  - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu humanistycznego (SP - 2010) 
opiekunki mgr Mirela Broda, mgr Alina Trocka
Tobiasz Przybył - finalista etapu wojewódzkiego konkursu humanistycznego (SP - 2010) 
opiekunki mgr Mirela Broda, mgr Alina Trocka
Tobiasz Przybył  -finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" (SP - 2010) 
opiekun mgr Mirela Broda
ŁukaszKowalski -finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" (SP - 2010) 
opiekun mgr Mirela Broda
MaciejPluta - laureat etapu wojewódzkiego konkursu filmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2010)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski

Marta Chrobak - laureatka etapu wojewódzkiego konkursu folmowego "Spotkania z X muzą" (GIM - 2009)
opiekun mgr Anna Malinowska

Aleksandra Kaźmierczak  - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu z muzyki (GIM - 2010)
opiekun mgr Maria Ryńska
Natalia Piotrowska  - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu z muzyki (GIM - 2010)
opiekun mgr Maria Ryńska
Paulina Dziubak - II miejsce na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM - 2010)
opiekun mgr Maria Ryńska
Magdalena Bylewska - III miejsce na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM - 2010)
opiekun mgr Maria Ryńska
Natalia Jabłońska - wyróżnienie na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM - 2010) opiekun mgr Maria Ryńska
Justyna Szuwarowska - wyróżnienie na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM - 2010)
opiekun mgr Maria Ryńska
Jakub Piasek - udział w etapach wojewódzkich ogólnopolskich konkursów geograficznych "Pingwin", "Panda" (GIM - 2010)
opiekun mgr Alicja Dyderska
Krzysztof Łukjan - udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom"
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Aleksandra Kaźmierczak - laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (SP - 2010)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Marta Chrobak - laureatka konkursu filmowego „Zmagania z X Muzą” (SP - 2010)
opiekun mgr Sławomir Byczkowski
Tamara Byczkowska - Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM - 2009) 
opiekun mgr Mirela Broda

Tamara Byczkowska - I miejsce na etapie wojewódzkim konkursu filmowego "Zmagania z X muzą" (GIM - 2009)
opiekun mgr Alina Trocka

Sebastian Szymański - finalista konkursu matematyczno-przyrodniczego (SP - 2009) 
opiekun mgr Małgorzata Horodecka
Estera Broda - finalistka etapu wojewódzkiego konkursu "Historia sztuki" (GIM - 2009)
opiekun mgr Maria Ryńska
Estera Broda - I miejsce na etapie wojewódzkim konkursu plastycznego (GIM - 2009)
opiekun mgr Maria Ryńska
Weronika Leśniewicz - III miejsce na etapie wojewódzkim konkursu filmowego "Zmagania z X muzą" (GIM - 2009)
opiekun mgr Alina Trocka
Bartłomiej Kiełczewski - finalista etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" (GIM - 2009)
opiekun mgr Mirela Broda
Estera Broda, Tamara Byczkowska, Magdalena Kazura - III miejsce na etapie wojewódzkim konkursu "Moja Szkoła w Unii Europejskiej" (GIM - 2009)
opiekun mgr Mirela Broda
Łukasz Kowalski - udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" (SP - 2009)
opiekun mgr Andrzej Graczyk
Krzysztof Łukjan - udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" (GIM - 2009)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Krystian Hulicki - udział w etapie wojewódzkim Konkursu Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" (GIM - 2009)
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Zespół Gimnazjum i SP - I i II miejsca na etapie wojewódzkim i udział w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (2009)
opiekunowie - mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska, mgr Przemysław Nowaczyk, mgr Anna Byczkowska, mgr Kamila Szwed-Tyszer
Sebastian Szymański  - finalista etapu międzywojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego" (SP - 2008)
opiekun - mgr Mirela Broda
Zespół Gimnazjum i SP - I miejsce na etapie wojewódzkim i wyróżnienie w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (2008)
opiekunowie - mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska, mgr Przemysław Nowaczyk, mgr Alina Trocka
Estera Broda, Tamara Byczkowska, Magdalena Kazura - I miejsce na etapie wojewódzkim konkursu Moja Szkoła w Unii Europejskiej, udział w finale ogólnopolskim (GIM - 2008)
opiekun mgr Mirela Broda
Estera Broda - finalistka na etapie wojewódzkim konkursu przedmiotowego z historii sztuki - plastyka (GIM - 2008)
opiekun - mgr Maria Ryńska
Estera Broda - wyróżnienie na etapie wojewódzkim w konkursie plastycznym (GIM - 2008)
opiekun - mgr Maria Ryńska
Paulina Żabierek - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skarby ziemi" (GIM - 2008)
opiekun mgr Maria Ryńska
Ewelina Żabierek - wyróżnienie w konkursie plastycznym "Skarby ziemi" (GIM - 2008)
opiekun mgr Maria Ryńska
Bartłomiej Kowalski - udział w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej  (SP - 2008)
opiekun mgr Andrzej Graczyk
Wojciech Jędraszczyk, Maciej Sęga - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym "Eko-Planeta" (SP - 2008)
opiekun Anna Plura
Oliwer Burdzy - wyróżnienie w Konkursie matematycznym "Kangurek" (SP - 2008)
opiekun Wioletta Nadrowska
Agnieszka Główka, Agnieszka Rybka, Karolina Smulska - III miejsce w finale wojewódzkim konkursu "Moja Szkoła w Unii Europejskiej" (GIM - 2007)
opiekun mgr Mirela Broda
Zespół Gimnazjum i SP- I i II miejsce na etapie wojewódzkim i udział w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (2007)
opiekunowie - mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska, mgr Przemysław Nowaczyk
Janina Kudlaszyk - zakwalifikowanie prac na Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Moja przygoda w muzeum" (SP - 2007)
opiekun mgr Maria Ryńska
Klaudia Rybarczyk - III miejsce w Wojewódzkim Biegu Śladami Wiosny (SP - 2007)
opiekun mgr Eliana Kuszyńska
Krzysztof Łukjan - zakwalifikował sie na szczebel wojewódzki Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież Zapobiega Pożarom" (SP - 2007)
opiekun mgr Andrzej Graczyk
Natalia Pałczyńska  - laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM - 2006
opiekun mgr Anna Malinowska
Natalia Pałczyńska - Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM - 2006)
opiekun mgr Mirela Broda
Ewelina Rosiak - laureatka konkursu przedmiotowego z chemii (GIM - 2006) 
opiekun pan Andrzej Juszczak

Adrianna Chodyła, Marta Kapa, Magdalena Kazura, Jarosław Nowaczyk, Damian Idzi - udział w finale ogólnopolskim Szkolnej Giełdy Turystycznej (SP - 2006)
opiekunowie - mgr Przemysław Nowaczyk, mgr Mirela Broda, mgr Maria Ryńska

Joanna Boniecka - laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM - 2005)
opiekun mgr Anna Malinowska
 
Joanna Boniecka - Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM - 2005) 
opiekun mgr Mirela Broda
Natalia Pałczyńska - laureatka konkursu przedmiotowego z biologii (GIM - 2005)
opiekunmgr Anna Aleksandrowicz
Natalia Pałczyńska - laureatka Konkursu Grafiki Komputerowej (GIM - 2005)
opiekun mgr inż. Karol Lalik
Agnieszka Boniecka - Posłanka na Sejm Dzieci i Młodzieży (GIM - 2004)
opiekun mgr Mirela Broda
Joanna Boniecka - laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM - 2004) 
opiekun mgr Anna Malinowska
Aleksandra Kasperczak - wyróżnienie w konkursie inspirowanym twórczością Olgi Boznańskiej "Autoportret" (GIM - 2004)
opiekun mgr Maria Ryńska
Katarzyna Rawicka - laureatka Konkursu Grafiki Komputerowej (GIM - 2004)
opiekun mgr inż. Karol Lalik
Agnieszka  Boniecka - laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (GIM - 2003)
opiekun mgr Anna Malinowska
Aleksandra Frieske - laureatka Konkursu Grafiki Komputerowej (GIM - 2003)
opiekun mgr inż. Karol Lalik
Joanna Boniecka - Finalistka Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego (SP - 2002)
opiekun mgr Anna Byczkowska
Jarosław  Taraszczuk - laureat konkursu przedmiotowego z fizyki (GIM - 2001) 
opiekun mgr Wojciech Obrzezgiewicz
Monika Szalczyńska - laureatka konkursu przedmiotowego wiedzy o sztuce (SP - 1998)   
opiekun mgr Maria Ryńska
Adrian  Put - Przewodniczący Młodzieżowego Sejmiku Województwa Gorzowskiego (LO - 1995)
opiekun dr Roman Jurkiewicz
 
Adrian Put - laureat Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym (LO - 1995)
opiekun dr Roman Jurkiewicz

Agata Wójcicka - laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (SP - 1991) 

opiekun mgr Anna Malinowska

Mirosław Golanowski - laureat konkursu przedmiotowego z chemii (SP - 1991)
opiekun pan Andrzej Juszczak
Małgorzata Górniak - laureatka konkursu przedmiotowego z j. polskiego (SP - 1989)
opiekun mgr Jadwiga Graczyk

 

 


 

Realizowane projekty