Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
  • szkoła1

    szkoła1

    sobota, 23, sierpień 2014 22:35
  • szkoła2

    szkoła2

    sobota, 23, sierpień 2014 22:36
  • szkoła4

    szkoła4

    sobota, 23, sierpień 2014 22:37
  • szkoła5

    szkoła5

    sobota, 23, sierpień 2014 22:38
  • szkoła6

    szkoła6

    niedziela, 24, sierpień 2014 11:54
  • szkoła7

    szkoła7

    sobota, 27, wrzesień 2014 22:41

Nauczyciele

 Nauczyciele - rok szkolny 2017/2018  

 Krupińska Maria edukacja dla bezpieczeństwa

 Nauczyciel

 Nauczany przedmiot, pełniona funkcja

 Borowiak Ryszard
 historia, nauczyciel świetlicy
 Broda Mirela
 historia, WOS, inspektor BHP
 Byczkowska Anna
 edukacja wczesnoszkolna, wicedyrektor szkoły
 Byczkowski Sławomir  język polski
 Chojka Izabela
 pedagog, logopeda
 Czajka Maria
 religia
 Czujko Anna  matematyka, zajęcia komputerowe, informatyka
 Dróżdż Magdalena
 wychowanie fizyczne
 Drzewiecka Wioletta  nauczyciel biblioteki, zajęcia komputerowe, informatyka
 Dyderska Alicja
 geografia, przyroda
 Giecewicz Michał
 język angielski
 Giecewicz Paulina
 plastyka, muzyka
 Horodecka Małgorzata  wychowanie fizyczne, przyroda
 Koper Krzysztof  wychowanie fizyczne
 Korzeniewska Anna
 język polski, nauczyciel świetlicy
 Kropa Henryk
 zajęcia techniczne
 Krukar Krystyna
 pedagog
 Kubiak Ewa
 historia, dyrektor szkoły
 Kuszyńska Eliana
 edukacja wczesnoszkolna
 Kwiecińska Anna
 edukacja wczesnoszkolna
 Latuska Katarzyna
 język angielski
 Leda-Bylina Joanna
 matematyka
 Leśniewicz Teresa
 pedagog, WDŻwR
 Łabaszczuk Elżbieta
 wychowanie fizyczne
 Łochińska-Stawikowska Anna
 język angielski
 Maciak Halina  edukacja wczesnoszkolna
 Malinowska Anna
 język polski
 Mażul Dagmara
 edukacja wczesnoszkolna
 Mieczkowska-Cieślak Jadwiga
 religia, zajęcia artystyczne
 Nobert Wioletta
 edukacja wczesnoszkolna
 Nowaczyk Przemysław
 język niemiecki, matematyka
 Nowak Celina
 edukacja wczesnoszkolna
 O'Neill Jolanta
 język angielski
 Obrzezgiewicz Wojciech  fizyka, wicedyrektor szkoły
 Plura Anna
 edukacja wczesnoszkolna
 Pluta Aleksandra
 język niemiecki
 Sanocka Beata
 biologia, przyroda
 Szwed-Tyszer Kamila
nauczyciel świetlicy, WDŻwR
 Tessman Izabela
 pedagog, logopeda
 Trocka Alina
 język polski
 Turek Mariola
 nauczyciel biblioteki
 Wojciechowska Dorota  matematyka
 Wróbel Lucyna
 chemia, zajęcia komputerowe, informatyka   
 Zielińska Beata
 wychowanie fizyczne
 Zimna Agata
 edukacja wczesnoszkolna

Realizowane projekty